امروز : شنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۶

ad ad

فروشگاه ساز ووکامرس

 

woocommerce_download_persian

با توجه به سئوی فوق العاده وردپرس میتونید علاوه بر راه اندازی سایت های خبری برتر، فروشگاه های اینترنتی خود را هم با آن راه اندازی کنید. برای اینکار نیاز دارید امکان فروشگاهی شدن را به وردپرس خود بیافزایید.

شرکت ووتمز با ارائه ووکامرس امکان فروشگاهی شدن را با قدرت خیلی بیشتر از نمونه های مشابه قبل اضافه کرد. این سیستم به سرعت فارسی شد با نام ووکامرس فارسی و با درگاه های بانکی و پیامکی ایرانی نیز سازگار شد.

با افزونه ووکامرسی دیگر با نام WooCommerce در خدمت شما هستیم . با این افزونه دسترسی شما به منابع فروشگاه ووکامرسی خودتون سریع تر میشه و شما میتونید با صرفه جویی در زمان به فروشگاه خودتون دست پیدا کنید . این افزونه لینک هایی ایجاد میکنه که شما در وردپرس خود و پیشخوان خود مشاهده میکنید .
همچنین به تمام صفحات تنظیم / تب و لینک ها یی که با اضافه کردن برای مدیران فروشگاه / طراحان سایت های اینترنتی زیادی آسان تر است. بنابراین شما فقط ممکن است از ظاهر سایت خود را به صفحه “تنظیمات پرداخت” تغییر دهید و یا بررسی ‘سفارشات’ اخیر و غیره .

آموزش قدم به قدم راه اندازی ووکامرس :

۱٫ ابتدا بسته فارسی ساز و هسته ووکامرس را در مسیر wp-content/plugins آپلود کنید
۲٫ فایل های ZIP را از حالت فشرده خارج کنید
۳٫ به مدیریت وردپرس / مدیریت افزونه ها رفته و ابتدا بسته فارسی ساز و سپس ووکامرس را فعال کنید
۴٫ پس از فعال سازی ووکامرس ، پیغامی مبنی بر نصب برگه های پیشفرض ووکامرس نمایش داده می شود که شما می بایست برگه های پیشفرض فروشگاه را ایجاد کنید
۵٫ نصب به پایان رسید! هم اکنون تنظیمات اولیه ووکامرس را انجام دهید

 دانلود نسخه ووکامرس نسخه woocommerce.2.6.4

 

 

دانلود

حجم : 1.94 MB


لینک کوتاه :http://yscript.ir/?p=51